Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
GÜNCELLEMELER: Tüm video kaynaklarını en baştan sona yeni alternatifler ile yenilemekteyiz. Bir kaç gün içinde sorunlu video kalmayacaktır.
Band of Brothers izle, Band of Brothers yabancı dizi izle - Dizimag
Band of Brothers
Band of Brothers
Band of Brothers Oyuncuları
Band of Brothers

Band of Brothers

(2001)

IMDB: 9.6

7.7 / 10 (301 oy)
Band of Brothers
Dizi IMDB'nin En İyi Dizisi, Bunu Hak Ediyor Mu?

Dizinin aldığı puanı hak edip etmediği ve dizinin kalitesiyle ilgili genel görüşlerin yazılıp paylaşılabileceği bir forumdur.

21 Aralık 2015 01:13 -

kesinlikle hakediyor. savaş sahneleri çok gerçekçi ve çok kaliteli anı yaşatıyor gerçekten. kesinlikle izlenmesi lazım.

31 Ocak 2016 01:00 -

gerçekten de çok kaliteli bir yapım.izlenmesini kesinlikle tavsiye ederim tarafsızca izlemenizi tavsiye ederim savaşın olduğu yerde haklı ve haksız taraf diye bir şey yok benim için ama hiroşima ve nagazaki den bahsedilmemesi biraz yapımcıların taraf tutuğunu gösterir. iyi forumlar

10 Nisan 2016 14:07 -

Ya tamam anlarım çok güzel dizidir de en popüler dizilerde neden 1 numara onu anlayamadım.

24 Mayıs 2016 14:45 -

m.akif64 ‘e katılıyorum.Kesinlikle tarafsız izlenmeli sonuçta savaşta kazanan yoktur ama ekibin aşırı bir amerikan hayranı olduğu hissediliyor.Evet çok iyi bir dizi ama kesinlikle ‘en iyi’ değil.Tarafsız anlatım olsaydı belki.

31 Mayıs 2016 22:42 -

MrSuper’ e katılıyorum. Ben de anlarım dizi on numaradır güzeldir ama en popülerlerde ne işi var abi; her gün onlarca insan gir çık onu mu izliyor ? :D Güncelleyin şurayı bence ?

30 Haziran 2016 02:27 -

@dantevosa imdb’de en iyi dizi hocam sitede değil

08 Eylül 2016 11:11 -

gerçekten efsane dizi çok açık sürekli abd övgüsüde yok dizide gayet güzel. Hiroşima ve nagazakiden bahsedilmesine gerekte yok zaten dizi 2. dünya savaşını anlatmıyor normandiya çıkarmasını anlatıyor yoksa anlatılmayan bir sürü şey var . Site içi puanı ise bu dizi için düşük zaten imdb sıralaması herşeyi ifade ediyor

17 Eylül 2016 01:44 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.