Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
GÜNCELLEMELER: Tüm video kaynaklarını en baştan sona yeni alternatifler ile yenilemekteyiz. Bir kaç gün içinde sorunlu video kalmayacaktır.
Sherlock izle, Sherlock yabancı dizi izle - Dizimag
Sherlock
Sherlock

1

Sherlock Oyuncuları
Sherlock

Sherlock

(2010)

IMDB: 9.3

9.5 / 10 (1832 oy)
Sherlock
2.Sezon 1. Bölüm Hakkında Yardım edin

Arkadaşlar çileden çıkmış vaziyetteyim.Bölümün altına herkes en güzel bölüm efsane falan yazmışlar.Koca forumda bu bölümü bir tek ben mi anlamadım sinirim bozuldu resmen.İlk başta arabanın egzozu patlamıştı ve o anda birisi ölmüştü.Bu adamı kim neden öldürdü açığa çıkmadı?Daha sonra Adler isimli kadın Moriartynin ajanı gibi bir kadındı telefonunda neler vardı Sherlockun çözdüğü uçağın amacı neydi.Daha sonra kadını kim neden öldürmek istedi de Sherlock onu kurtardı? Diziyi dikkatlimi izlemedim acaba o yüzden mi anlamadım ama olaylar arasında hiçbir bağlantı kuramadım.Bölümü tekrar izlemeyi düşünüyorum

02 Temmuz 2016 21:28 -

bu diziyi baştan sona 20 kere izlemiş biri olarak aklımda kalanlarla söylüyorum.
1. sporcu adam öldürülmedi o öldü, evet o anda egzoz patladı bu doğru ama sporcu adam egzoz patlamadan önce yanında taşıdığı bumerangı fırlatmıştı, ama o an egzoz patlama sesiyle irkildi ve dikkati dağıldı, sesin kaynağına bakmak için arkasını döndüğündeyse attığı bumerang ya kafasına ya da boynuna tam hatırlamıyorum o şiddetteki hızla çarparak onu öldürdü.

05 Temmuz 2016 13:38 -

2. kadının adı Irene soyadı Adler ben direkt The Woman olarak bahsetmeyi tercih ediyorum. o aslında moriarty’nin ajanı değildi, sadece sherlock’a aşıktı ve onu öldürmemesi için teklifte bulundu -hatırlasan havuzda biri telefon etmişti bir teklifte bulunmuştu moriarty’e ve moriarty sherlock’u öldürmekten vazgeçmişti. ve The Woman kapıyı kapattıktan sonra yatak odasına dönüp “mademoiselle yaramazlık yaptınız mı” dedi. o gizli bir müşteri ve önemli bir imaja sahip biriydi ve The Woman onun sahip olduğu bilgilerin fotoğrafını çekmişti ve moriarty’e buna benzer bilgiler önerdi ve moriarty böylece sherlock’u o an öldürmekten vaz geçti- The Woman aslında sadece kendisi için çalıştı. ve The Woman’ın telefonunda yüksek mevkide olan insanlarla ilgili ve “devlet sırrı” gibi saklanan bazı şeyleri farklı ülkelere ait olan bilgileri saklıyordu.

05 Temmuz 2016 13:46 -

“yani o bilgilerin yazılı olduğu belgelerin fotoğrafları” The Woman’ın teklif ettiği şey moriarty’nin dikkatini çekecek türde bir şeydi, yani bond air’dı.
3.“jumbo jet-bond air-boeing 747” isimleri olan uçağın amacı patlama yaratmaktı, günümüzde “derin devlet” işi dediğimiz olaydır, bir kriz anında yapılan bir olaydır. ancak dizide bahsedilen olay suç şebeke örgütünün içinden bir casus devlete uçakta patlama olacağı haberini ulaştırır ancak o anda uçuşları iptal etmek ve güvenliği üst düzeye çıkarmak örgütün şüphelenmesine ve casusun açığa çıkmasına böylece de suç örgütünün diğer hamlelerinden haberdar olamamak anlamına gelir. yani böyle bir durumda onların planlarının işlemelerine izin verilir ama en az hasarla atlatmak amaçlanır, burada da o uçağın yolcularının olması gerek ama zarar olmaması için çoktan ölmüş olan kişilerin bulunması gerekiyordu. uçağın amacı buydu.

05 Temmuz 2016 14:15 -

4.The Woman’ın çok geniş bir müşteri yelpazesi var ve kiralanmış katillerde peşinde olabilirdi, çünkü sahip olduğu çok önemli bilgiler ve fotoğraflar mevcuttu. bu yüzden onu öldürmek istiyorlardı, bir yerde paçayı ele verecekti. sherlock holmes kitabını ya da diziyi biraz daha dikkatli seyretsen The Woman’ın Sherlock’u etkileyen tek kadın olduğunu fark etmişsindir, ona karşı bir duygu barındırdığı kuşkulu olsa bile ona duyduğu saygı onu koruma iç güdüsü içine girmiş olmasına sebep oldu.

05 Temmuz 2016 14:18 -

Çok teşekkürler üşenmeden yazmışsın helal olsun

06 Temmuz 2016 18:06 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.