Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
DUYURU: Site adresimiz dizimag1.co olarak güncellenmiştir. Yeni adresimiz ile birlikte daha iyi olmak dilağiyle iyi seyirler.
Sherlock izle, Sherlock yabancı dizi izle - Dizimag
Sherlock
Sherlock

5

Sherlock Oyuncuları
Sherlock

Sherlock

(2010)

IMDB: 9.3

9.4 / 10 (1671 oy)
Sherlock
Mutlaka Okuyun Önemli

arkadaşlar dikkat ettiyseniz çoğu dizide sezonlukdizi.com ibaresi çıkmakta buda gösteriyor ki dizileri oradan temin ediyorlar yani bir emek harcamıyorlar ee siz neden hala buradasınız. Dizilere daha hızlı ve sorunsuz erişmek isteyenlere duyrulur.

05 Temmuz 2016 12:29 -

çünkü burası bizim ailemiz birlikte aynı site üzerinde izleyip ve yorum yapmayı seviyoruz kısacası bize burdan başkası günah :DD

06 Temmuz 2016 11:53 -

bu site orijinal dizimag değil hatırlatırım bu sadece taklit eski sitedeki özelliklerin çoğu çalışmıyor bile site 2015 ocakta açılmış halen beta devam ediyor ve böyle devam edecek.

yani eski dizimag de dizi izlemiş olsaydın bilirdin, ve sağdan soldan almayıp kendileri yüklüyorlardı bunlar çok az emekle diğer sitelerden alıp diğer sitelere oranla daha fazla kazanıyorlar kimin sayesinde kusura bakmayın lütfen ama sizin gibi biraz bilinçsiz topluluklar buna neden olmakta maalesef

06 Temmuz 2016 19:15 -

dediğin sitede emek var bunun farkındayım burası beta ve orijinal değil bununda farkındayım ama bunlar beni bağlamaz ben izlerken kendimi iyi,mutlu hissetiğim yerde bulunmanın keyfine bakarım

07 Temmuz 2016 13:13 -

ama dediğin siteyide değerlendiricem buradaki mutluluğu verirse hayhay sonuçta emeğe saygım var dediğin kadar bilinçsiz değilim keşke biraz bişiler bilseydin bu arada eski dizimagı da gayet iyi biliyorum.

07 Temmuz 2016 13:16 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.